PlayStation Plus Şubat İndirimleri Başlıyor

Bu ayda PS Plus üzerinde çok sayıda oyun ücretsiz şekilde sunuluyor.

0
391

PlayStation Plus üyeliğinin en iyi yanı  her ay PS4, PS3 ve PS Vita için çok sayıda ücretsiz oyun vermesi. Şubat ayına girerken PS Plus’ın da yeni oyunları belli oldu ve bunları listeledik.

PlayStation Plus Şubat 2018 Oyunları Neler?

Şubat ayı PlayStation Plus oyunlarını hemen oynamayı düşünmeseniz ya da ilginizi çekmese bile ücretsiz olmuşken almanızı tavsiye ederiz. Çünkü bir kere kütüphanenize ekledikten sonra aktif bir PS Plus üyeliğiniz olduğu müddetçe oyunları kullanabiliyorsunuz.

RIME – PS4

Başarılı sanat yönetimi ve animasyonlarıyla ilgi çekici bir macera oyunu olan RIME, şu anda PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olarak veriliyor.

Knack – PS4

PlayStation 4’ün çıkış oyunu olan ve PlayStation efsanesi Mark Cerny tarafından yaratılan Knack, mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında.

StarBlood Arena – PSVR

PSVR’ın başarılı oyunlarından olan StarBlood Arena sınırsız bir aksiyon sunarken, özellikle uzay oyunları sevenlere tavsiyelerimiz arasında.

Spelunker HD – PS3

Sony eski konsoluna da destek vermeye devam ederken, 1985 yapımı NES oyununun bir portu olarak çıkan Spelunker, yeni nesil grafiklerle harika gözüküyor. Üstelik 100’ün üstünde yeni bölüm mevcut.

Exiles End – PS Vita

Sony’nin el konsolunu oynayanlar, aktif PlayStation Plus üyeliğine sahipse aksiyon – macera türündeki Exiles End’i ücretsiz edinebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here