Trabzonspor Başkanı’ndan Şampiyonluk Mesajı

0
161

Süper Lig’in son haftalarında yükselen form grafiğiyle dikkat çeken takımlar arasında yer alan Trabzonspor; teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde 7 maçlık bir galibiyet serisi elde etti. Trabzonspor’un Abdullah Avcı’dan önce orta sıralarda yer alması ve adeta takımın sil baştan bir hale getirilmesinde bu ismin önem arz ettiğini söyledi. Şimdiden şampiyonluk yarışına dahil olan Trabzonspor, 48 puana sahip olarak sıralamada dördüncü sırada yer alıyor. Şimdiden şampiyonluğun en güçlü adayları arasında yer alan Karadeniz ekibine dair başka Ahmet Ağaoğlu’ndan da açıklamalar geldi. Ahmet Ağaoğlu, uzun zamandır hasret oldukları şampiyon unvanına yeniden bu sene ulaşacaklarını ifade eden açıklamalara yer verdi. bahis siteleri ve bedava bonus veren sitele için bets10   adresini ziyaret ediniz

Eddie Newton ile Sezon Başlamıştı

Süper Lig başlangıcında teknik direktör olarak Eddie Newton ile hareket etmeye başlayan Trabzonspor cephesinde; İngiliz teknik adamdan istenilen verim alınamamıştı. Sezon ortasında teknik direktör değişikliğine gidilerek; takımın Abdullah Avcı yönetimine verilmesiyle istenilenden daha iyi sonuçlar alınmaya başlanmıştı. Kimsenin beklemediği türde bir başarı elde eden takımda herkesin memnun olduğu görülüyor.

Abdullah Avcı, bu sezon Trabzonspor ile çıktığı 17 maçın genelinde 42 puan toplamayı başaran isim oldu. Şampiyonluk potasına sonradan dahil olarak kendini gösterdi. Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu da dergilerine verdiği röportaja konuşarak, şampiyonluğun iddialı takımlarından olduklarını ve sezon sonunda istediklerini alacaklarını ifade etti.

Ağaoğlu Trabzonspor Dergisine Röportaj Verdi

Trabzonspor dergisine konuşan başkan Ahmet Ağaoğlu; Trabzonspor’un son derecede büyük ve köklü bir camia olduğunu sözlerine ekledi. Kulübün büyüklüğünü bu sezon içinde gösterdiklerini ve tüm zorlukları aştıklarını söyledi. Bu konuda son derecede yetenekli bir ekibe sahip olmalarından dolayı şampiyonluğun en büyük adaylarından bir tanesi olduklarını ifade etti.

Bu sezon kendileri için bambaşka bir sonuca daha da yaklaşmalarının yılı olduğunu ifade eden Ağaoğlu; yeniden doğarak; gereken şampiyonluk gücünü ellerinde barındırdıklarını ifade etti. Trabzonspor’un diğer kulüplerden farkının bu olduğunu söyleyerek; diğer kulüplerin bu duruma düşmeleri halinde zorlu bir süreçte yer alacaklarına değindi. Kendilerinin gerçek güçlerini en kısa sürede ortaya koymaları hususunda başarılı sonuçlar almaya devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Ağaoğlu Zorlu Şartları Aştıklarını Söyledi

Trabzonspor kulübü içerisinde çok kısa zaman diliminde ekonomik ve sosyal sorunların baş gösterdiğini ifade etti. Her konuda iflasın eşiğine gelen bu takımın iki yıl gibi kısa bir süre içerisinde ekonomisi en iyi takım yaptıklarını belirtti. Sportif anlamda da en başarılı takımlardan bir tanesi olduğunu ifade eden Ağaoğlu, geçen yılki şampiyonluğu kıl payı kaçırmalarının rastlantı olmadığını söyledi. Geçen sezon Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa kazandıklarını da ifade eden Ahmet Ağaoğlu, bu sezon da aynı başarıyı elde etmek istediklerini söyledi. Şampiyonluğun güçlü adaylarından bir tanesi olduklarını ve bu hedefte adım adım ilerlediklerini de belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here