The Surge 2 Seneye Çıkacak

The Surge 2 önümüzdeki yıl PC ve konsollar için çıkış yapacak.

0
714

Focus Home Interactive ve Deck13 bugün yaptığı duyuruyla The Surge 2 için ortaklık anlaşmalarını yenilediklerini açıkladı. The Surge 2’de söylenenlere göre daha geniş bir harita ile daha başarılı bölüm tasarımı olacak. Aynı zamanda oyunda vahşi dövüş mekaniklerine ve yeni hedefleme sistemine tanık olacağız.

Bolca silah ve ekipmanın yer alacağı, farklı yeteneklerin ekleneceği yeni oyun The Surge 2’de bu sefer daha ilginç düşmanlar, bosslar bizi bekliyor. Focus Home Interactive bu heyecan yaratan duyuruyu kutlamak amaçlı yeni görsel de yayınlarken, aynı zamanda oyunun PC platformu ve konsollar için 2019 yılı içinde çıkacağı duyuruldu.

Focus Home Interactive’in yayınladığı açıklama şu şekilde;

‘The Surge 2 hayranların ve eleştirmenlerin beğendiği orijinal dövüş mekaniklerini korurken, buna yeni bir hedefleme sistemi ile derin karakter ilerleyişi ekleyecek. The Surge 2 yeni bir çevrede, yok olmuş daha geniş bir şehirde geçecek ve Deck13’ün geliştirilmiş grafik motoruyla hazırlanıyor.’

İlk The Surge oyunu 16 Mayıs 2017’de yine Deck13 tarafından hazırlanmış ve PS4, Xbox One ile PC paltformlarına çıkmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here