Tesettür Abiye

0
97

Tesettür abiye, her sezon bambaşka modellerle hanımların beğenisine sunulmaktadır. Tesettür giyimin taçlı kıyafetlerinden olan abiyeler, moda akımına uygun şekilde tasarlanarak vitrinlerde ve askılarda yerlerini almaktadır. Son zamanların en moda tesettür abiye modellerine ulaşmak isteyen hanımlar, site içerisinde bulunan tesettür abiye kategorisi içerisinde farklı pek çok parçaya ulaşmaktadır. Aynı zamanda kendi tarzını yansıtacak abiye arayışında olan hanımlar için, kategori içerisinde bulunan tüm abiye modelleri, farklı tarzlara hitap etmektedir.

 Göz Kamaştırıcı Tesettür Abiyeler

 Yaz sezonu ile birlikte yeni moda akımına hitap edecek şekilde tesettür abiyeler tasarlanmaktadır. Hanımların beğenisine sunulan bu abiye modelleri, kendi tarzını yansıtmak isteyen hanımların ilgi odağı olmaktadır. Sezonun göz kamaştırıcı abiye modellerinden biri kolları ve üst beden kısmı büyük taş işlemeleri olan abiye modelleridir.

 Genellikle bal rengi ve bej renklerinde tasarlanan bu abiyeler, üst beden kısmında ve kol kısmında bulunan büyük parlak taşlarla bambaşka dokunuşlar sergilemektedir. Hanımların sezon içerisinde en beğendiği modellerden biri olan bu abiye modeli, adeta tesettür abiye kraliçesi olarak kategoride yer almaktadır. Özel davetler için şıklığını konuşturmak isteyen hanımlar bu abiye modeline göz atarak kendi abiye tarzını ortaya koyabilmektedir.

 Sade Ama Şık Tesettür Abiye Modeli

 Sadelikten hoşlanan hanımlar için tesettür abiye anlayışı da farklı olmaktadır. Sezon içerisinde tasarlanan ve hanımların satın alması için tesettür abiye kategorisinde bulunan parçalar arasında sade ama şık abiyeler oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Sadeliğin modern hali olarak bilinen bu abiye modellerinde beli kuşaklı ve kuşak kısmında işlemelerin bulunduğu, sade kumaş abiyeler gözleri üzerine çekmektedir. Sade ama modern dokunuşu olan bu abiye modelinde kollar ve üst beden kısmı bedene uygun şekilde tasarlanmıştır.

 Belinde bulunan işlemeli kuşak ile abiye kendini ön plana çıkarmaktadır. Etek kısmının balık etek formunda olması da bu abiyenin modern tarafını göstermektedir. Bisiklet yaka şeklinde belirlenen yeni sezon tesettür abiye renkleri ile de göz kamaştırmaktadır. Mor ve mürdüm renklerinin en çok kullanıldığı bu balık form tesettür abiye modellerinde, açık tonlar da sıklıkla tercih edilerek kombin oluşturulmaktadır. Tüm abiye modelleri için https://www.gizagiyim.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here