Red’in Telefonu Hydrogen One’da Holografik Görüntü Olacak

Kamera sektörünün ardından Red şimdi de telefon üretirken, Hydrogen One'da hologram görünüt yer alacak.

0
414

Red Studios tarafından yapılan ve aşırı derecede pahalı olacağı söylenen telefon Hydrogen One’ı hatırlıyor musunuz? Aslına bakarsanız tüm söylentilerin ardından bu cihaz hâlâ yapım aşamasında ve görünüşe göre bekleme süresi giderek kısalıyor.

Hydrogen One’dan Yeni Haberler Var

Dün Red CEO’su Jim Jannard şirket forumlarında bir açıklama yaparken, telefonlarını bu yaz aylarında çıkarmayı planladıklarını dile getirdi ve sözleri kısa sürede haber sitelerinde yayınlandı. Dolayısıyla Hydrogen One büyük ihtimalle Haziran ile Eylül aylarının arasında bir tarihte çıkmış olacak.

CEO Jim Jannard ayrıca birkaç ayrıntı daha paylaştı ve telefonun çıkışı için birkaç mobil hat sağlayıcı ile destek anlaşması yaptıklarını dile getirdi. Her ne kadar isim vermese de, Verizon ile anlaşma ihtimali üzerinde duruluyor.

Hydrogen One Teknik Özellikleri

Tabii en çok ilgi çeken de Hydrogen One’ın teknik detayları oluyor. Yaklaşık 1200 dolar fiyat etiketiyle satılacak olan cihaz, özel bir kamera teknolojisiyle geliyor. Bildiğiniz  gibi Red markası zaten kamera üretiyor ve film endüstrisinde oldukça iyi tanınıyor.

Hydrogen One’da ise 5.7 inçlik büyük bir ekranın yanı sıra 2560x1440p çözünürlük yer alacak. Üstelik ekran holografik görüntüleri destekleyecek ve görüntüler 3D gözükecek. Aynı zamanda telefonla 3D video çekmek de mümkün olacak ve tüm bunlar Red’in kendi 4V formatıyla gerçekleştirilecek.

Şimdiden heyecan uyandıran Red Hydrogen One ile ilgili yeni bilgiler geldikçe size haber vermeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here