Profesyonel Masaj Desteği

0
81

Masaj doğru ellerde şifa kaynağı olabilirken işi bilmeyen kişiler yüzünden ağrılarınız artabilir. Bu yüzden mutlaka bir profesyonel desteği almalısınız. En çok tercih edilen masaj çeşitlerinin başında aroma terapi geliyor. Vücudunuza uygulanan özel kremler gün içerisinde mis gibi kokmanızı sağlıyor. Eğer kafanızda masaj ile ilgili soru işaretleri mevcutsa ekibimizden bilgi talep edebilirsiniz.

İstanbul masaj fırsatlarından haberdar olmak için sitemizi yakından takip edebilirsiniz. Fiyat güncellemeleri ve masaj fırsatları ile ilgili ilk güncellemelerden siz haberdar olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’da gerçekleştireceğim ziyaret için ufak bir kaçamak yapıp kendimi şımartmak istedim. Son zamanlarda artan boyun ağrılarıma masajın iyi geleceğini öğrendim doktorumdan. Hazır boşluk varken ilk fırsatta kendimi masöz bayanlarının ellerine attım.

Özel spa masajlarından bir paket seçtim yaklaşık bir saat sürüyor. Daha sonrasında ise hamam ve sauna keyfi vardı. Masaj yapan kişiler Thai kültüründen geliyormuş. Beni resmen mıncıra mıncıra yumuşacık yaptılar. Sıcağın etkisinden mi bilmem inanılmaz yumuşadım. Ardından sauna ve hamam ile altın vuruş oldu. Ağrılarım diğer gün azaldı diyebilirdim. Karar verdim artık sık sık masaj kaçamağı yapacağım. Eğer sizinde yolunuz düşerse benim keşfettiğim masöz ilanlarına göz atabilirsiniz.

Randevu alırken mutlaka şikayetlerinizden bahsediniz. Size verilen terapist bayan şikayetinizi bilerek masaj yaparsa daha etkili olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here