Picoin Yalan Mı? Gerçek Mi? İşte Detaylar

0
191

Birçok kişi kripto paraların dünyasına uzaktan bakıyor, uzaktan bakıp içerisine girmeme sebepleri ise bu piyasada şanslarını kaybettiklerini düşünmeleri. Birçok kişi böyle düşünürken bazı kişiler de bu piyasanın halen büyük bir geleceğe sahip olduğunu, henüz daha en tepeye çıkmadığını bildiği için koşarak adım atıyor. İşte bu noktada sizi kazandıracak şey tamamen atacağınız bir adım. Eğer birçok kişi gibi geç kaldığınızı düşünür ve kripto para dünyasından uzak durursanız o zaman sadece kaybettiğinizle kalırsınız. Bunun yerine adım atarsanız, şansınıza güzel kripto paralarla denerseniz o zaman sizin için geç değil erken olur.

Pi Network Mobil Uygulama ile Madencilik Yapmayı Başlatıyor

Mobil uygulama üzerinden madencilik yapmak istiyorsanız bunun içi ayağınıza harika bir fırsat geliyor, bu fırsatı Pi Network sunuyor. Pi Network tarafından geliştirilen mobil uygulama sizlere oturduğunuz yerden kazanma şansı getiriyor. Sadece mobil uygulamayı açıyorsunuz ve yıldırım yanı kazım butonuna tıklıyorsunuz, ardından kazım işlemi gerçekleşiyor. Bu işlem 24 saat boyunca devam ediyor yani yaptığınız bir dokunuş sayesinde 24 saat boyunca oturduğunuz yerden kazanıyorsunuz. Ardından yapacağınız tek şey süre dolduktan sonra tekrar bir dokunuş yapmak olacaktır. Peki kazancınızı artırma şansınız yok mu? O da var. Eğer isterseniz 3 gün arka arkaya madencilik gerçekleştirdikten sonra çember alanı oluşturabiliyorsunuz. Yani referansınızla farklı kişileri çembere davet ediyorsunuz ve kazancınız artıyor. Peki bunu yapmak zorunda mısınız? Tabii ki hayır. Eğer isterseniz kendi başınıza kazanmaya devam edebilirsiniz, bunu sadece daha çok kazanma niyetindeyseniz yapmanız faydalı olacaktır.

Coin Madenciliği Risksiz Bir Getiri Sağlıyor

Bir kripto parayı almak istediğiniz ve bunun için para harcadığınız takdirde o paranızın az veya çok bir riski bulunuyor. Coin madenciliği ise böyle bir riske sahip değil. Hiçbir risk olmadan kazanabiliyorsunuz çünkü ortaya bir para koymuyorsunuz. Özellikle kullandığınız şey mobil uygulamaysa ortaya koyduğunuz pahalı ekran kartları, pahalı bilgisayarlar da yok demektir. Bu da durumu tamamen masrafsız ve tamamen risksiz hale getiriyor.

Pi Network dünyasına katılmak ve uygulama üzerinden mobil madencilik ile kazanç elde etmek için, aşağıda ki linkten uygulamayı edinebilirsiniz.

HxZrVN.png          HxZE6t.png

Referans kod ile daha fazla kazanmak için davetiye kodu: stonesak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here