orijinal kartuş

0
237

                            Belirli ürünler bir fark ortaya koymaktayken özellikle tonerlerin bir durumda kıyaslanmasında mümkündür. Buna rağmen Orjinal Toner genelde belirli bir şekilde marka yoluyla kendi adını duyurmuş büyük firmaların sahip olduğu ve genelde bu noktalarda satışı yapılan toner modelidir. Lakin bu toner çeşidi ciddi derecede oldukça yüksek bir fiyata satılmaktadır. Ürünün bu denli pahalı olması firmalar tarafından bazen ikna edici olamayabiliyor. Pahalı satılması durumu her ülkede aynı olmamaktadır. Önemli olan kaliteli bu ürünün uygun fiyata alınmasıdır.Kalite arayan firmaların ve profesyonel çıktı almak isteyen firmalar ve şahısların orijinal tonerler kullanmasını öneriyoruz.Bunun dışında muadil toner ve dolum tonerlerde bulunmaktadır.Ancak dolum tonerler makineye zarar verebildiği gibi sayfa sayısı olarakta az çıktı vermektedir.

                      Çeşitli bölgelerde üretilen muadil tonerlerde orijinal tonerlere alternatif olarak sunulmuştur.Maliyet olarak firmaları daha az yormakta ve orjinale yakın çıktı almaktadır.Kullanılan mono yazıcılar ve profesyonel olmayan renkli yazıcılarda firmalar ve şahıslar muadil tonerler kullanabilmektedirler.Tabiki her muadil toner aynı kalitede çıktı vermemektedir.Sınıf sınıf ayrılmaktadır.Muadil tonerde olsa kalitesine dikkat edilmesi gerekmektedir.

                  Toner grubu dışında firmalar yazıcılarında kartuşta kullanmaktadır.Muadil kartuşlar kalite olarak toner grubunun aksine zayıf kalmakta ve makinaya büyük hasarlar verebilmektedir.Bu yüzden müşterilerimize orijinal kartuş kullanmalarını önermekteyiz.Orjinal kartuşlar renkli ve siyah olabildiği gibi ; dört renk olarakta ayrılabilmektedir.

              Sizde toner , kartuş yada fotokopi tonerlerinden sipariş vermek isterseniz www.binbirtoner.com sitemizden sipariş verebilirsiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here