Merve Boluğur: Egzozu bozuk kamyon gibiyim!

0
92

Geçtiğimiz günlerde YouTube kanalında kendi aşklarından ve ilişkilerin doğasından bahseden Merve Boluğur, “İlişkileri iyi diye gözükenler taviz veriyorlar. Çok sabır gösterip kendini hiçe sayanlar var” demişti.

Ünlü oyuncu, “Ben sırf bir şeyler gerçekleşsin diye orada duramıyorum. ‘Bir sevgilim var, el alem görsün, şu kadar parası var’ demiyorum. Yanlış bir yerde olmaktansa kendi dünyamda kalırım” şeklinde konuşmuştu.

Merve Boluğur, “Karşımızdaki insanı anlamaya yönelik hareket etmeliyiz. Mesela kaçan kovalanır bana çok çiçek alıyor diyebilirsin. Fakat o senin popülerliğin, güzelliğin için olabilir. O anki boşluktan olabilir. O insanı önemseyebildiğin zaman sağlam bir şeyler kurabilirsin” ifadelerini kullanmıştı.

'ERKEĞİN KONMASINI İSTİYORUM'
  • PAYLAŞ 

‘ERKEĞİN KONMASINI İSTİYORUM’

Uzun süredir ekranlarda olmayan oyuncu, “Erkeğin genetik yapısı ve yaratılışından ötürü fiziksel kuvveti var. Kadının evin içini düzenlediği, erkeğin dışarıyla ilgilendiği alanlar söz konusu. Kendimi bir arı gibi düşünürsem erkeğin konmasını, erkeğin bulmasını istiyorum” demişti.

twitter volgers kopen

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here