Mercan Mavisi Renkli Samsung Galaxy S9 Plus Sızdırıldı

Yeni Samsung modelinde farklı bir renk seçeneği daha olacak.

0
1702

Daha önce hem Samsung Galaxy S9, hem de Galaxy S9 Plus modelleri için bazı basın görüntüleri yayınlanmıştı ve az çok telefonun neye benzediğini biliyorduk. Fakat bugün S9 Plus modeli için bir sızıntı daha gerçekleşti ve cihazı yeni renginde görme fırsatı yakaladık.

Aynı İsim Tarafından Sızdırıldı

Güvenilir bir kaynak olarak tanınan ve sektörel sızıntılarıyla tanınan Evan Blass, yine Twitter üzerinden bir paylaşım yaptı ve Samsung Galaxy S9 Plus’ın ‘Mercan Mavisi’ renkli versiyonunu yayınladı.  Yoğun talep üzerine resimleri paylaştığını söylerken, kullanıcılardan da epey ilgi gördü.

Aslında Mercan Mavisi Samsung telefonlar için pek de yeni sayılmaz. Daha önce 2016 yılında Galaxy Note 7 phablet modelinde de bu rengi görmüştük. Ardından Galaxy S8’de de kullanılmıştı. Dolayısıyla S9 Plus ile geri dönmesi şaşırtmadı.

Evan Blass, daha önce de Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin lila moru renklerini paylaşmıştı fakat bu sefer sadece S9 Plus için paylaşım yaptı. Dolayısıyla Mercan Mavisi renk seçeneğinin sadece Galaxy S9 Plus’ta yer alacağını söyleyebiliriz.

Samsung, 25 Şubat 2018 tarihinde MWC 2018 etkinliğinde Galaxy S9 ile S9 Plus modellerini resmen tanıtacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here