Lenovo Servis Noktası

0
302

Lenovo firması dünyada en çok kullanılan ve güven duyulan markalardan biri olarak biliniyor. Firma da duyulan bu güvene karşılık tüm ürünlerinde kaliteyi ön planda tutuyor. Ama gerek kullanıma bağlı gerekse de üretim sırasında doğabilen hatalar nedeniyle her markadaki gibi bu markada da bozulmalar meydana gelebiliyor. Bu bozulmalar servis işini iyi yapmayan firmalara yaptırıldığında üründeki arıza daha da artabiliyor. Güvenilir bir firma olan ve herkesin memnun kaldığı da satan firma ise şimdiye kadar yaptığı tüm işlerde müşterilerinin güvenini sağlamış durumda. Kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam eden firma getirdiğiniz ürünün çok eski olması durumunda dahi sorununuza çözüm üretiyor.

Servis Aşaması Hakkında

hizmet almak istediğinizde size farklı alternatifler sunuyor. Eğer servisin bulunduğu yere gelme durumunda değilseniz servis işleminiz için ürününüzü düzgün bir şekilde muhafaza ederek kargoya verebilirsiniz. Karşı ödemeli olarak göndereceğiniz kargo, ürün tamir edildiğinde sikiş yine firma tarafından kargo ücreti ödenerek size gönderiliyor. Bu sayede firmaya gitmenize gerek kalmadan ve kargo ücreti ödemeden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ürününüz eğer garantili ise ve arızanız garanti şartları içerisinde ise ücretsiz tamiri yapılıyor. Firma ayrıca garanti şartları taşımayan ürünleri de en uygun fiyatlandırma politikası ile tamir ediyor. Ürün teslim edildiğinde uzman kişiler tarafından arızanın çözümü için gerekli ön işlemler yapılıyor ve arızanın nedeni öğreniliyor. Ardından da parçanın tamiri mümkün değilse orijinal Lenovo parçalar takılarak tamir işlemi tamamlanıyor.

Orijinal Yedek Parçalar

Servis firması satışı da yapıyor. Servise gittiğinizde tamir işlemi yaptırabileceğiniz gibi yedek parça da satın alabilirsiniz. Lenovo firması tarafından üretilen yedek parçaları servise taktırabileceğiniz gibi kendiniz monte etmek için de satın alabilirsiniz. Uygun bir ücrete sahip olabileceğiniz tüm parçalar en az iki yıl Lenovo garantisi altında satılmaktadır.

Tamir Edilen Arıza Çeşitleri

Firmaya götürdüğünüz ekran kırılmaları, su temasına uğrama, kendiliğinden kapanma gibi sorunlar firmanın tamir işlemleri arasına giriyor. Bunların dışında da yazılımsal sorunlar da firma tarafından çözüme ulaştırılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here