Köpek Taşıma Hizmeti

0
31

Evcil hayvanlarımızın seyahati söz konusu olduğunda bizlere sorun çıkarmak için görevlendirilmiş gibi hissettiren birileri mutlaka bulunur. Aynı taşıma firması bazen dostlarımızı kesinlikle kabul etmezken bazen de ancak uyuşturularak kabul ederler. Bunların yanında eğer köpeklerinizi de bu yolculuğa dahil etmek isterseniz daha büyük problemler çıkarabilirler. Özellikle de köpekleriniz iri ırk köpek türlerinden birisi ise. Ancak köpeklerimizin de gidecekleri yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmaları en doğal haklarıdır. Bunu son derece farkında olan pet taksi firmamız sayesinde artık bu türden sorunlar ile uğraşmadan tam olarak onlar için tasarlanmış araçlarla güven ve konfor içinde seyahat etmelerini sağlayabilirsiniz. Ekonomik seçenekleri ile hem şehiriçi hem de şehir taşı hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Pet Taksi Köpeklerinizi İçin Sadece Bir Taşıma Hizmeti Değildir

Evcil hayvan taşıma hizmeti sunan firmamız onları sadece bir yerden bir yere taşıyan bir firma değildir. Tüm yolculukları boyunca onlara en iyi yol arkadaşı olan ve ilk andan itibaren sevecekleri bir deneyimi onlara sunan bir firmadır. Bu sebeple de bizler için önemli olan sadece köpeklerinizi gidecekleri yere götürmek değil, aynı zamanda keyifli ve huzurlu bir deneyim yaşamak için de çalışmaktayız. Bunun için de köpeklerinizi için güvenli ve konforlu yol arkadaşlığı sunmak için buradayız.

Eğitimli Personeller

Köpeklerinizin seyahatlerini güven içerisinde, bütün ihtiyaçlarının doğru bir şekilde karşılanarak ve konforlu bir şekilde geçirebilmeleri için onlara eşlik eden tüm personellerimiz bu konuda eğitimlerini tamamlamış olan ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Buna son derece önem vermemizin başlıca sebebi ise onları en az sizler kadar önemsememiz ve ihtiyaçlarının doğru bir şekilde giderilmesini sağlamak istememizdir. Bu sebeple de hayvan bakım eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalarını almış uzman personeller ile çalışmaktayız.

Köpek Taşıma Paketlerimiz

Sizlere sunduğumuz paketler ile hem sizlerin hem de köpeklerinizin için en uygun taşıma sistemini seçme özgürlüğü sağlamaktayız. Ekonomik paketimiz ile köpeklerinizin kendilerine özel olan kafesler ve konfor içerisinde seyahatlerini gerçekleştirmektedir. Evcil hayvan nakil işleri için toplu taşıma sistemi olan bu sistemde gidilecek lokasyonlar belirlenmiştir. Bu lokasyonlardan sizler için en uygun olanı seçebilir ve en iyi hizmet ile köpeklerinizin seyahatini planlayabilirsiniz.

Diğer bir yandan VIP hizmetlerimizi kullanarak köpeklerinize özel bir hizmet deneyimi de yaşatabilirsiniz. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerden köpeğinizin ulaşımını düzenlemek istiyorsanız o zaman bu paketlerimiz tam olarak sizlere göre olmaktadır. Sadece köpeğinizin bulunacağı araçlarımızda aynı profesyonel ve titiz hizmet ile onların yol arkadaşı olmaktayız.

Dilerseniz köpeğinizin bu özel yolculuğuna sizler de eşlik edebilirsiniz. Yolculu VIP paketlerimiz ile bu eşsiz deneyimi köpeğinizle birlikte yaşayabilirsiniz. Bu paketlerimizin ücretleri ile gidilecek yerin mesafesine göre belirlenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here