Katlanabilir 4K Drone DJI Mavic Air mi Geliyor?

Etkinlik öncesi fotoğraflar gün yüzüne çıktı.

0
499

Şüphesiz şu anda drone sektöründe yer alan en büyük ve en tanınan firma DJI diyebiliriz. DJI Mavic Pro modelini de bugün düzenlenecek olan etkinlikte tanıtacak olan şirketin yeni modelleri de yolda gibi gözüküyor.

Sızıntılar Gerçek mi?

Resmi duyuru öncesinde DroneDJ adlı siteden bazı bilgi ve fotoğraf sızıntıları gerçekleşti. Sitede paylaşılanlara göre DJI Mavic Air adlı bir cihaz da geliyor.

Fotoğraflardan da görebileceğiniz üzere yeni DJI Mavic Air’in kol – kanat kısımları katlanabilir özellikte. Tıpkı DJI Mavic Pro gibi bu sayede fazlasıyla portatif hâle geliyor ve istediğiniz yere yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

DJI Mavic Air Özellikleri ve Fiyatı

Tasarım olarak DJI Spark ile Mavic Pro modellerini andıran yeni cihaz, ince sayılacak bir görünümde, önünde bir kamera yer alıyor ve her köşede de dört adet kola sahip. Aynı zamanda ürünün fiyatının da DJI Mavic Pro (999 dolar) ve DJI Spark (499 dolar) arasında olacağı söyleniyor.

İddialar doğruysa yeni DJI Mavic Air’in bataryası 21 dakikalık havada kalma süresi sağlayacak. Aynı zamanda 32 megapiksel kamera ile 4K videolar çekilebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here