İnternet Üzerinden Canlı Tv Yayınları

0
273

Haberleşme, yerini yazılı basımlardan kitle iletişim araçlarına bıraktıktan sonra herkesin kolaylıkla erişebileceği bir olgu olmuştur. Radyo, tv vb. yayın yapan araçlar en temel kitle iletişim araçları olmuşlardır. İnsanlar, çok uzun yıllardır kendi yaşadıkları coğrafyadan veya dünyaya dair bütün konulardan bu bahsi geçen kitle iletişim araçları sayesinde haberdar olmaya başlamışlardır.

Özellikle dünyanın öbür ucunda bile olsa o an canlı tv yayınları sayesinde haberdar olabiliyoruz. Şimdilerde bu kitle iletişim araçlarının olmadığını düşünemeyiz bile. Kendimizi sağır ve dilsiz bir insan gibi hissederiz.

İnternet Üzerinde Canlı Yayın

Zamanla bu kitle iletişim araçları, gelişen teknoloji ile birlikte internet üzerinden de haberdar olabileceğimiz canlı yayınlara tam olarak yerini bırakmasa da aynı ipte iki cambaz gibi olmuşlardır. Tek yapılması gereken internet browserlarına canlitv.online/tr yazmak ve canlı tv izle keyfini çıkarmaktır.

İnternetin hızlı gelişimi karşısında kişilerin, kurumların vb. rağbet göstermesi oldukça doğaldır. Bütün bunların ışığında biz de bütün kanalları içeren bir web sitesi kurmuş bulunmaktayız. Sizlere bu hizmeti sunmak için canlitv.online/tr isimli web sitemizi tasarladık. İçerisinde çizgi film kanalları, spor kanalları, haber kanalları, Azerbaycan kanalları, ulusal kanallar; örneğin star tv canlı gibi kanalların yayınları bulunmaktadır. Keyifli seyirler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here