Esra Erol’da programında Türkiye’yi çıldırtan olay! Hakkı: ‘Karımdan boşanmayacağım Hanım da benim sevgilim…’

0
131

Türkiye’nin gündemini belirleyen Esra Erol’da programında şok eden bir gerçek yaşandı. Programa katılan bir isim bakın ne dedi….

Hafta içi her gün birbirinden farklı konuları programında ele almaya devam ediyor. Programda yaşananlar herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Esra Erol’da programında bu kes tüm gerçekler gün yüzüne çıktıktan sonra utanma duygusu yerine bakın nasıl hala saçmalandı. Programa katılan Hakkı isimli şahısın sözleri tüm Türkiye’yi çileden çıkardı. Artık bu kadarına da pes doğrusu dedirtti.

Yüzleşenler, yıllar sonra gerçekleşen hayaller ve bazen mutluluk gözyaşları ile izlenen programda bu kez öyle bir şey oldu ki ekran başındaki herkes çıldırdı.

Programda bu kez akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Esra Erol programda olanları ağzı açık izledi. Programa katılan Hakkı isimli şahıs Türkiye’yi çileden çıkardı. ‘Karımdan boşanmayacağım Hanım da benim sevgilim’ diyen Hakkı Bey Esra Erol’da canlı yayınında milyonları çıldırttı.

Programa katılan İsmail Bey, “Çocuğumuz yok. Eşim rahatsızdı ve 15 yıldır tedavilerle uğraşıyorduk. Benim onu terk etmem lazımken o beni terk etti. Ortada hiçbir sorun yokken neden gitti anlamıyorum. Benim tek isteğim gelsin buraya anlaşmalı olarak boşanalım!” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İsmail beyin eşi Hanım ortaya çıktı ve Hakkı isimli bir şahısla kaçtığını söyledi. Hanım canlı yayında eşi İsmail Bey ile yüzleşti. Hakkı Bey’in de evli ve çocuklu olduğunun ortaya çıkmasıyla olanlar oldu. İsmail Bey’in eşi Hanım, “Hakkı ile birlikteyim, beni evden o aldı ve onunla kaçtım.” dedi.

Hakkı Bey ‘Karımdan boşanmayacağım Hanım da benim sevgilim’ sözleriyle başta Hanım’ın eşi İsmail Bey olmak üzere herkesi çileden çıkarttı.

İsmail Bey de çaresizlikten karısı Hanımın Hakkı’nın elinden kurtarılmasını istedi.

Kaynak: https://asgundem.com/dizi-haberleri/esra-erolda-seyircileri-saskina-cevirecek-olay-studyoda-gergin-anlar-yasandi-158h

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here