Düğün sezonu açıldı

0
39

Düğün sezonu açılmakla beraber düğün hazırlıkları da başladı. Tesettür giyim konusunda lider firmalarından biri olan Moda Merve düğün sezonunda da sizleri yalnız bırakmıyor. Sayısız çeşit ve renklerde olan elbiselerle düğünde tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Bunun için Moda Merve sitesini online olarak ziyaret edip düğün için sayısız elbise arasından size en çok yakışacak elbiseyi rahatlıkla bulup satın alabilirsiniz.

Tesettür abiye modelleri

Tesettür abiye denildiği zaman oldukça geniş bir yelpaze karşımıza çıkmaktadır. Örneğin tesettür abiyelerde işleme ve nakış oldukça çok kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra püsküllü, taşlı ya da simli birçok abiye çeşidi de karşımıza çıkmaktadır. İşlemeli abiyelerde genellikle abiyenin yaka ya da kol kısımlarına işlemeler yapılmaktadır. Bunun yanı sıra diğer bir abiye türünde ise abiyenin bel kısmına parıltı verilerek oldukça hareketli bir abiye elde edilmektedir. Ayrıca oldukça sade abiyeler de bulunmaktadır. Düğünlerde abiyeler genellikle daha göz doyuran yani göz alıcı kumaşlardan yapılmaktadır. Bu nedenle eğer sade bir abiye kullanacaksanız bu abiyelerin bel kısımlarında sade fakat şık taşlarla tasarlanmış kemerler kullanabilirsiniz. Bu kemerler abiyenin sadeliğini bozmamasının yanı sıra elbiseye bir hareketlilik katmaktadır. Tek bir kemerle dahi düğünün en şık kişilerinden biri olmanız mümkün. Bunun yanı sıra abiyelerde kullanılan kemer detayı belinizin daha ince olmasını da sağlamaktadır. Bu sayede fiziğiniz çok daha iyi görünecektir. Tesettür abiyelerde tül oldukça çok kullanılan materyallerden biridir. Hatta abiyelerin tamamının tüllerden oluştuğu seçenekler de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tesettür abiye kategorisinde en çok sevilen ve kullanıcılar tarafından satın alınan model pelerinli abiyelerdir. Yere kadar uzanan bu pelerinler sizlere çok daha güzel bir hava katacaktır. Tesettür elbise için web sitemizi ziyaret edin.

Tesettür abiyelerde kullanacağınız başörtüsü oldukça önelidir. Bazı elbiselerde şal oldukça güzel durmakla beraber bazılarında sırıtmaktadır. Bu nedenle başörtü seçiminize oldukça dikkat etmelisiniz. Tesettürmodasına her yıl yön veren firmalardan biri olan Moda Merve web sitesini ziyaret ederek kolayca giriş yapıp güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here