Televizyon Arıza Onarım Merkezi

0
37

 

Televizyonlar gündelik hayatta en çok kullanılan elektronik cihazların başında gelir. Gündemi takip etmek, farklı yarışma programları izlemek hatta yeni sürüm televizyonlarda oyunlar oynamak ya da internette gezinmek gibi aktiviteler de yapılmaktadır. Böylesine adeta sosyal hayata uzantıda elimiz kolumuz olan televizyonlar zaman zaman farklı sebeplerden ötürü arıza açabilir. Firma İzmir TV tamiri konusunda uzun yıllardır hizmet veren gerek eski kasa gerekse modern televizyonlar olsun her çeşit televizyonun bakım, onarım ve yedek parça hizmetini verir.

Yapılan Tamir İşlemleri Garantili Midir?

Firma televizyonlara yapılan işlemler hakkında öncelikle müşterinin onayını alır. Daha sonra yapılan arıza onarımı hakkında müşteri bilgilendirilir. Firma televizyon tamircisi İzmir olarak yaptığı her türlü işlem için cihazlara bir yıl garanti verir. Bu süre zarfında tamir edilen parça kaynaklı arızalar ücretsiz servis hizmeti ile müşteriye sunulur.

Firmanın Verdiği Servis Hizmetleri

Firma başta İzmirled TV tamiri yapmak üzere birçok farklı elektronik cihazın tamirini yapıyor. Bunların başında ise beyaz eşya tamir ve onarımı geliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here